TAKARMATUR samt FÖNSTERARMATURER med prismor, 1900-tal.

144567. TAKARMATUR samt FÖNSTERARMATURER med prismor, 1900-tal.

Takarmaturens totala höjd, ca. 32 cm. Diameter ca. 33.5 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 537