PARTI GLAS, 2 delar, Erik Höglund, Boda. 1900-talets andra hälft.

144526. PARTI GLAS, 2 delar, Erik Höglund, Boda. 1900-talets andra hälft.

Vas, signerad H 1671/220, Erik Höglund, blå glasmassa, höjd 23 cm. Skål, blå glas massa, Fuga, Orrefors, höjd 10,5, diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 729