KRISTALLKRONA, mässing, 1900-tal.

1445007. KRISTALLKRONA, mässing, 1900-tal.

Förgylld mässing med slipade prismor, 1 ljuspunkt, höjd 53, diam 32 cm (höjd lampa och kedja 90 cm).

Mindre Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Slitage.

Antal besök: 687