STRÖARE SALT & PEPPAR, tenn, 1800-tal.

1444952. STRÖARE SALT & PEPPAR, tenn, 1800-tal.

2 ströare i tenn ca 1850-tal ca 10 cm höga.

Åldersslitage, sneda. bucklor, restaurerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 214