LINNEDUKAR, 2 st, 1900-tal.

LINNEDUKAR, 2 st, 1900-tal.
1444944. LINNEDUKAR, 2 st, 1900-tal.

Med blomdekor
vita 128x240 cm
rosa 146x290 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med blomdekor
vita 128x240 cm
rosa 146x290 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 404