DYNEVAR, med hörntoffsar, 1800-tal.

144493. DYNEVAR, med hörntoffsar, 1800-tal.

175x135 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

175x135 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 575