ISHINK, kristall och silverknoppar, 1900-tal.

1444886. ISHINK, kristall och silverknoppar, 1900-tal.

Knoppar stämplade 830, höjd 12,5 cm, mått inkl handtag 16x12 cm.

Mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre kantnagg.

Antal besök: 562