LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Atla, Danmark, 1900-tal.

144445. LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Atla, Danmark, 1900-tal.

Ljusstakar i nysilver och bakelit.
Fotens diameter ca 13 cm, höjd ca 4 cm.

Bruksslitage, en fot med mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 329