GOLVLAMPA, Bumling, Atelje Lyktan, 1960/70-tal.

144407. GOLVLAMPA, Bumling, Atelje Lyktan, 1960/70-tal.

Vitlackerad med inslag av kromad metall. Höjd ca 120 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 2 460