HARRY BOOSTRÖM. Blandteknik.

HARRY BOOSTRÖM. Blandteknik.
1443948. HARRY BOOSTRÖM. Blandteknik.

Abstrakt komposition. Signerad Booström. 32x20 cm.

Mindre ytslitage. Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565