GUNNAR TORHAMN. Olja på pannå. Signerad.

144392. GUNNAR TORHAMN. Olja på pannå. Signerad.

På bryggan. 46 x 55 cm.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

På bryggan. 46 x 55 cm.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 2 013