ELIN SVIPDAG. Lackmålning.

ELIN SVIPDAG. Lackmålning.
1443911. ELIN SVIPDAG. Lackmålning.

Drömt landskap. SIgnerad. 27x12 cm.

Mindre utslitage.

Elin Svipdag (1905–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre utslitage.

Elin Svipdag (1905–1987)

Antal besök: 347