HELGA HENCHEN. Akvarell.

HELGA HENCHEN. Akvarell.
1443851. HELGA HENCHEN. Akvarell.

Profil. Signerad samt daterad -68. 17x12 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 471