Högsta ca 18 cm höga, ca 2.5 cm i diameter, märkta SK 4621 och SK 4627.
Hylsa, F.S.C. 1942, 20 mm MK2.
Hylsa, OeZ 1941, ca 8 cm hög.
Hylsa, No 5104, 07063005.
Bruksslitage, bucklor.
Hylsa, OeZ 1941, ca 8 cm hög.
Hylsa, No 5104, 07063005.
Bruksslitage, bucklor.