PATRONHYLSOR, 5 st, mässing.

PATRONHYLSOR, 5 st, mässing.
1443806. PATRONHYLSOR, 5 st, mässing.

Högsta ca 18 cm höga, ca 2.5 cm i diameter, märkta SK 4621 och SK 4627.
Hylsa, F.S.C. 1942, 20 mm MK2.
Hylsa, OeZ 1941, ca 8 cm hög.
Hylsa, No 5104, 07063005.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hylsa, OeZ 1941, ca 8 cm hög.
Hylsa, No 5104, 07063005.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 3 324