Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
GUNGSTOL, design Lena Larsson, Nässjö stolfabrik, 1900-tal.
1443665. GUNGSTOL, design Lena Larsson, Nässjö stolfabrik, 1900-tal.
Rygghöjd 110 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 110 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 335