SILVERSKED, WIGREN, Malmö 1865, längd 22 cm, vikt 70,7 gram.

1443532. SILVERSKED, WIGREN, Malmö 1865, längd 22 cm, vikt 70,7 gram.

Silversked märkt: WIGREN Kattfot M L5, 22 cm 70,7 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 542