SKRIN JUGEND WMF, tidigt 1900-tal & 8 Sedlar "5:or" ovikta.

1443451. SKRIN JUGEND WMF, tidigt 1900-tal & 8 Sedlar "5:or" ovikta.

Skrin med invändig träbeklädnad, 7,5 x 13 x 21,5 cm
WMF "WURTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK"
8 ovikta sedlar 5 kronor 1948, 1948, 1955, 1955, 1963, 1966, 1966, 1967.

Åldersslitage
Sedlarna ovikta med viss åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage

Antal besök: 358