Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MODELLBILAR MAJORETTE, CORGI, HUSKY, LESNEY med flera. Cirka 45 stycken.
144328. MODELLBILAR MAJORETTE, CORGI, HUSKY, LESNEY med flera. Cirka 45 stycken.
Mest skala 1:87.
Skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mest skala 1:87.
Skador och slitage.
Auktionshuset Kolonn
788