VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, Skandia Stockholm, LAMPETTER, 1900-tal.

144313. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, Skandia Stockholm, LAMPETTER, 1900-tal.

Pendylens höjd ca 59 cm, nyckel och pendel finns.

Slitage och dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och dekorskador.

Antal besök: 1 681