SABEL för officer vid infanteriet, Frankrike model 1821 samt BÖCKER, 8 st, 1800/1900-tal.

144302. SABEL för officer vid infanteriet, Frankrike model 1821 samt BÖCKER, 8 st, 1800/1900-tal.

Sabelns längd 93 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sabelns längd 93 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 731