VARDAGSRUMSBORD, jakaranda, 1960-tal.

144297. VARDAGSRUMSBORD, jakaranda, 1960-tal.

Längd 97.5cm, bredd 77.5cm, höjd 48 cm.

Bruks- och ytslitage. Fuktring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 604