PLUNTA, Mercedes, Japan, 1970-tal.

144294. PLUNTA, Mercedes, Japan, 1970-tal.

Hölje i bakelit samt i kromad metall. Höjd 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 118