PLÅTSKYLT, Quaker State Motor Oil, 1900-talets mitt.

144293. PLÅTSKYLT, Quaker State Motor Oil, 1900-talets mitt.

Diameter 60 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60 cm.

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 2 338