HALSBAND, silver, Mexiko, 1900-tal.

144290. HALSBAND, silver, Mexiko, 1900-tal.

Märkt Mexico TM-177 925.
Omkrets ca 38 cm.
Vikt ca 105 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Mexico TM-177 925.
Omkrets ca 38 cm.
Vikt ca 105 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 079