SOFFA, utdragbar, empirestil, 1900-tal.

14429. SOFFA, utdragbar, empirestil, 1900-tal.

Björk, Längd 192 cm.

Slitage, skadad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk, Längd 192 cm.

Slitage, skadad klädsel.

Antal besök: 763