SMYCKESSAMLING, Silver, Bijouterier, 1900-tal.

1442786. SMYCKESSAMLING, Silver, Bijouterier, 1900-tal.

Broscher, halshand, hängen, nålar, kors m.m.
Blandat i silver samt Bijouterier.

Ålders- samt Bruksslitage, kan förekomma skador, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 936