RING, 18 kt guld med en korall och 10 briljanter 0.13 ct, enligt gravyr.

144233. RING, 18 kt guld med en korall och 10 briljanter 0.13 ct, enligt gravyr.

Storlek 14 ¾, vikt 10.2 gram. Stämplad CB (Bucherer).

Ring in 18 K gold with coral and 10 diamonds 0.13 cts, according to engraving. Hallmarked CB (Bucherer).

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 662