PLÅTSKYLT, Michelin, 1900-tal.

1442288. PLÅTSKYLT, Michelin, 1900-tal.

Mått 30x25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30x25 cm.

Slitage.

Antal besök: 694