KAFFEKOPPAR, 3 st. "Spisa Ribb", Stig Lindberg för Rörstrand.

1442236. KAFFEKOPPAR, 3 st. "Spisa Ribb", Stig Lindberg för Rörstrand.

Tre koppar med 3 underfat, benporslin med randig dekor, 1900-talets mitt, höjd 5,5 cm.

En kopp med micronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En kopp med micronagg.

Antal besök: 2 533