SKÅP, Norge, 1900-tal.

SKÅP, Norge, 1900-tal.
1441998. SKÅP, Norge, 1900-tal.

höjd 164 cm, bredd 110 cm
Otydlig stämpel på baksidan.

Bruksslitage. Senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 164 cm, bredd 110 cm
Otydlig stämpel på baksidan.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 390