ASKFAT "GITANES" glas/koppar, 1900-tal.

1441821. ASKFAT "GITANES" glas/koppar, 1900-tal.

bredd 21 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 21 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 430