LAVOAR, bemålad, 1900-tal.

LAVOAR, bemålad, 1900-tal.
1441581. LAVOAR, bemålad, 1900-tal.

Längd 67, bredd 50, höjd 93 cm.

Märken samt repor. Går ej att öppna dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 621