KJELD KRAUTWALD. olja på duk, signerad.

144157. KJELD KRAUTWALD. olja på duk, signerad.

80 x 68 cm.

Slitage ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 68 cm.

Slitage ram.

Antal besök: 3 648