SKEPP, silver, filigranarbete, Portugisisk stämpel. Vikt 171g.

14414. SKEPP, silver, filigranarbete, Portugisisk stämpel. Vikt 171g.

Detaljer på segel i emalj.
Höjd 19 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer på segel i emalj.
Höjd 19 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 2 496