SILVERFÖREMÅL, 13 st, 18-1900-tal.

1441366. SILVERFÖREMÅL, 13 st, 18-1900-tal.

Sockerruska, salt & pepparstörare, senapskanna med sked, England, höjd 5-15 cm
Burkar 9 st, glas, stenar, höjd 1,5-4,5 cm
Totalvikt ca 450 gram.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt ca 450 gram.

Defekter och slitage.

Antal besök: 357