SPEGEL förgylld, 1960/70-tal.

144113. SPEGEL förgylld, 1960/70-tal.

Höjd 90 cm x bredd 43,5 cm.

Skadad i mitten av ramen på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm x bredd 43,5 cm.

Antal besök: 817