HALLBORD, teak, 1960-tal.

HALLBORD, teak, 1960-tal.
1441131. HALLBORD, teak, 1960-tal.

Längd 87 cm, djup 35 cm, höjd 54 cm.

Repor och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och ytslitage.

Antal besök: 557