GLASSERVIS, 35 delar, "Ekeberga Bård", Elis Bergh, Kosta.

144089. GLASSERVIS, 35 delar, "Ekeberga Bård", Elis Bergh, Kosta.

11 Vitvinsglas. (Nagg på 1 glas)
11 Sherryglas (Nagg på 2 glas)
7 Snapsglas (Nagg på 1)
6 Likörglas.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 Snapsglas (Nagg på 1)
6 Likörglas.

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 2 259