SAMEKNIV, monogramsignerad, Gunnar Kivimäki, 1979.

144085. SAMEKNIV, monogramsignerad, Gunnar Kivimäki, 1979.

Märkt GK 1979. Horn, björk och läder. Knivblad av stål. Total längd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 656