BROSCH/HÄNGE, HALSBAND OCH ÖRHÄNGEN; Silver m. Röda Granater, 1800/1900-tal.
1440636. BROSCH/HÄNGE, HALSBAND OCH ÖRHÄNGEN; Silver m. Röda Granater, 1800/1900-tal.
Ett vackert set med Brosch som även kan användas som hänge, skruv örhängen (silverstämplade) samt halsband.
Brosch 4,2 x 4,5 cm
Örhängen ca 1 x 2 cm
Halsband 34 cm.
Brosch 4,2 x 4,5 cm
Örhängen ca 1 x 2 cm
Halsband 34 cm.