FLYGPLAN, STRIDSVAGN, MODELLBÅT, HELIKOPTRAR och ÅNGMASKIN.

144062. FLYGPLAN, STRIDSVAGN, MODELLBÅT, HELIKOPTRAR och ÅNGMASKIN.

Me 262, Radiostyrda stridsvagn, båt och helikoptrar. Vingbredd 68cm. Båtens längd 78cm .

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 771