1440497. ROTKORG, allmoge, 1800-tal.

Diameter ca. 38 cm.

Slitage. Skador.

Diameter ca. 38 cm.

Slitage. Skador.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
1440497

Om auktionshuset

Namn
Stadsauktion Sundsvall AB
Momsnr
SE556942737901
Org.nr
556942-7379
Telefon
060-17 00 40
Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 267