AFFISCH, litografiskt tryck, Joan Miro, 1900-tal.

144034. AFFISCH, litografiskt tryck, Joan Miro, 1900-tal.

Bladmått: 60 x 43 cm.

Ngt. gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 60 x 43 cm.

Ngt. gulnad.

Antal besök: 955