FICKUR DAM 14K, med fickursställ i porslin, 1900-tal.

1439982. FICKUR DAM 14K, med fickursställ i porslin, 1900-tal.

Fickur med en diameter på 3,4 cm utan krona, boett märkt 14K 187887 Cylindre 10 Rubis "Halda.E"
Fickursställ med en höjd på 15,5 cm.

Åldersslitage, fickur fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 474