ELISABETH WARLING. Rosendals trädgård, akvarell, signerad.

14396. ELISABETH WARLING. Rosendals trädgård, akvarell, signerad.

17,5 x 25 cm.

Ej inramad. Något gulnad. Mindre reva på vänster sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 x 25 cm.

Antal besök: 1 463