RICHARD GEIGER. Cigarettrökande kvinna, olja på duk, signerad.

143954. RICHARD GEIGER. Cigarettrökande kvinna, olja på duk, signerad.

50 x 40 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 2 218