PARTI SILVER, delvis Mexiko, 1900-tal.

143948. PARTI SILVER, delvis Mexiko, 1900-tal.

Total vikt ca 380 gram.

Slitage, gravyrer, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 380 gram.

Slitage, gravyrer, skador.

Antal besök: 483