BYRÅ, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

143945. BYRÅ, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 81,5, Längd 87, Bredd 44,5 cm.

Slitage. Repor, märken, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 559