SKULPTURER, 2 st, skuret trä, Bali, 1900-talets mitt.

143941. SKULPTURER, 2 st, skuret trä, Bali, 1900-talets mitt.

Höjd 20 - 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 - 26 cm.

Slitage.

Antal besök: 868