ARVID OLSON. Olja på duk, Hälsingemotiv, Ladugård.
143929. ARVID OLSON. Olja på duk, Hälsingemotiv, Ladugård.
47x39 cm.
Bruksslitage och smuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
47x39 cm.
Bruksslitage och smuts.
Nyköpings Auktionsverk
1 384